Oddział Garwolin

08-400 Garwolin ul. Stefana Wyszyńskiego 7

SKLEP MEDYCZNY I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

CZYNNY:

PON – PT: 9-17

SOB: 9-13

 

Tel: 537 99 33 20 lub 505 99 33 20

email: sklepallmed@wp.pl

 

 

 

 

Nasza drugi sklep i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego znajduje się w Garwolinie przy ul. Wyszyńskiego 7 w województwie mazowieckim. W naszej ofercie sklepu znajduje się szeroki asortyment sprzętu medycznego. Wykonujemy bezpłatne badania stóp i dobieramy buty i wkładki ortopedycznych dla dzieci i dorosłych. Specjalizujemy się w sprzedaży łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych, podnośników pacjenta, koncentratorów tlenu, stabilizatorów, ortez, ciśnieniomierzy, inhalatorów, pieluchomajtek, termometrów, poduszek ortopedycznych, plastrów kinesio, środków do dezynfekcji, odzieży termoaktywnej, okładów zimno-ciepło i innych.
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego którą prowadzimy oferuje możliwość wynajmu między innymi łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych, koncentratorów tlenu, szyn do ruchu biernego CPM, wózków inwalidzkich, balkoników rehabilitacyjnych, ssaków medycznych, krzeseł transportowych i wiele innych. Procedura wynajmu jest bardzo prosta, wystarczy do nas zadzwonić a my wytłumaczymy krok po kroku jak tego dokonać. Sprzęt dowozimy, montujemy a nasi serwisanci wytłumaczą jak go użytkować. Działamy na terenie Garwolina, Warszawy, Lublina, Ryk, Puław i całego województwa mazowieckiego oraz lubelskiego. Ten teren obsługujemy z naszego magazyny 08-400 Garwolin ul. Wyszyńskiego 7.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem wielu renomowanych firm. Zaopatrujemy hurtowo w łóżka rehabilitacyjne, podnośniki pacjenta, koncentratory tlenu, materace przeciwodleżynowe i w inny sprzęt rehabilitacyjny sklepy medyczne, domy opieki, szpitale, domy pomocy społecznej i pozostałe placówki medyczne. Jako serwis zajmujemy się konserwacją, naprawami sprzętu i sprzedażą części zamiennych i akcesoriów.