Oddział Pabianice

ODDZIAŁ GŁÓWNY PABIANICE

ALLMED sklep i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego  i medycznego – magazyn centralny

95-200 Pabianice k/Łodzi ul. Grobelna 8 

Tel: 505 99 33 20

sklepallmed@wp.pl

Czynny:

Pon.:- Pt.: 10 – 18

Sob: 10 – 14

Nasza główna siedziba firmy znajduje się w Pabianicach przy ul. Grobelnej 8. ALLMED jest sklepem i wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. W naszej ofercie sklepu znajduje się szeroki asortyment sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Specjalizujemy się w sprzedaży łóżek medycznych, koncentratorów tlenu, podnośników pacjenta, materacy medycznych, stabilizatorów, ortez, ciśnieniomierzy, inhalatorów, pieluchomajtek, poduszek ortopedycznych, plastrów kinesio, butów i wkładek ortopedycznych oraz innych przedmiotów. Nasz personel wytłumaczy i pomoże dobrać sprzęt indywidualnie do potrzeb pacjenta. Wykonujemy również bezpłatne badania stóp i prowadzimy zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz dobieramy obuwie i wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych.
Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego oferuje możliwość wynajmu między innymi łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych, koncentratorów tlenu, szyn do ruchu biernego CPM, wózków inwalidzkich, balkoników rehabilitacyjnych, ssaków medycznych, krzeseł transportowych, podnośników pacjenta i wiele innych urządzeń pomagającym chorym na co dzień. Aby wypożyczyć sprzęt należy do nas zadzwonić, a my pomożemy w jego doborze a nasi serwisanci w ciągu 24-48h dowiozą, zmontują i uruchomią sprzęt oraz wytłumaczą jak go użytkować . Działamy na terenie Łodzi, Pabianic, Sieradza, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Skierniewic, Kutna, Łowicza, Radomska, Tomaszowa Mazowieckiego i całego województwa łódzkiego. Ten teren obsługujemy z naszego magazyny 95-200 Pabianice ul. Grobelna 8.
Zaopatrujemy również hurtowo w łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe i inny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny sklepy medyczne, domy opieki, szpitale, domy pomocy społecznej i prywatne placówki opieki dla osób starszych.
Zajmujemy się również serwisem i sprzedażą części oraz akcesoriów do łóżek rehabilitacyjnych, koncentratorów tlenu, podnośników pacjenta, wózków inwalidzkich i innych. W naszej ofercie m.in. piloty do łóżek i akcesoria, barierki boczne, filtry do koncentratorów tlenu, maski, kaniule, serwis sit koncentratorów, baterie i piloty do podnośników, dętki do wózków i wiele innych.